• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

silnik lifan 120 a zwykle 50

marzyciel13
Amator
Amator
Posty: 9
Rejestracja: śr 01 sty, 2014
Lokalizacja: GoÂłdap

silnik lifan 120 a zwykle 50

Postautor: marzyciel13 » pn 06 sty, 2014

Chodzi mi tu o rozmiary. Czy ten lifan http://www.pitbikemrf.pl/index.php/virt ... 120-detail jest dużo większy od oryginalnej 50? Chodzi mi o cyl i głowicę, czy na pierwszy rzut oka jest dużo większy ? :) jeśli ktoś byłby tak miły to mógłby mi znaleźć wymiary lifka a naszej 50? :>


Awatar użytkownika
dzikilopez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1702
Rejestracja: pn 02 sty, 2012
Lokalizacja: Łodygowice

Re: silnik lifan 120 a zwykle 50

Postautor: dzikilopez » pn 06 sty, 2014

Minimalnie dłuższy cylinder ALE na pierwszy rzut oka tego nie widać. Wszystko pasuje bez większych przeróbek.

Tu masz Łośka ze 110ccm prawda że nie widać różnicy.
Obrazek
Ostatnio zmieniony pn 06 sty, 2014 przez dzikilopez, łącznie zmieniany 1 raz.
Benzer YANKEE + LIFAN 120ccm + PZ22
60 tys km i dalej się kręci

Ich brauche Geld für Gasolin
Explosiv wie Kerosin
Mit viel Oktan und frei von Blei
Einen Kraftstoff wie
Benzin!
Gib mir Benzin!
R+

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: silnik lifan 120 a zwykle 50

Postautor: ReallY » pn 06 sty, 2014

marzyciel13, Tak jest dużo większy tam jest cylinder na wielkość jak w zetce 50ccm. Jak chcesz to jutro mogę podać ci wymiary i porobić zdjęcia
Specjalizacja:
RzeÂźbienie w metalu

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2525
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Nowe Miasto Lub.

Re: silnik lifan 120 a zwykle 50

Postautor: KucaQ » pn 06 sty, 2014

Jezus Maria, ileż jeszcze tych tematów o Lifanie będzie? Tak się kitracie z tymi wymiarami, jakby Nasi policjanci karali za to, że nierównomiernie silnik chodzi, albo nieodpowiednio nabierasz powietrza do płuc.
Ludzie ogarnijcie się! Policja nic Wam nie może udowodnić, w razie utraty dowodu zakładacie blokadę obrotów i wszystko w temacie!
Jeszcze jeden temat związany z Lifanem i obiecuję, że będą sypały się warny!
"Błyskawica zaklęta w magicznym kręgu powoduje, że nie odczuwam w sobie lęku..."

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: silnik lifan 120 a zwykle 50

Postautor: ReallY » pn 06 sty, 2014

Co do kontroli to miałem dzisiaj dwie w 10minut i nawet na silnik nie spojrzeli jedni o wydech a drudzy o Światła pozycyjne ( postojówki ) ale cudem udało mi się wyjść bez strat finansowych ;)
Specjalizacja:

RzeÂźbienie w metalu


marzyciel13
Amator
Amator
Posty: 9
Rejestracja: śr 01 sty, 2014
Lokalizacja: GoÂłdap

Re: silnik lifan 120 a zwykle 50

Postautor: marzyciel13 » wt 07 sty, 2014

KucaQ... nie chodzi mi tylko o policję lecz głownie o to czy głowica nie będzie dotykać mi błotnika...jeśli nie wiesz o co mi chodzi to warto byłoby się nie udzielać. Nie wiem co Ci przeszkadza ze załozyłem taki tem, nigdzie nie mogłem znaleźć wymiarów wiec pomyślałem ze zapytam tutaj.. przez takich jak ty to forum schodzi na psy, syp sobie te warny i rób co chcesz, wisi mi to i powiewa... ReallY mógłbyś mi podać te rozmiary? :) wolę najpierw pomierzyć i być na 100% pewny ze wszystko ujdzie :)

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2525
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Nowe Miasto Lub.

Re: silnik lifan 120 a zwykle 50

Postautor: KucaQ » wt 07 sty, 2014

Tak, przeszkadza mi to, bo przez takich jak TY, z forum robi się jeden wielki śmietnik. Wiesz od czego są pojedyncze pytania!?
I nie wkurwiaj mnie, dobrze Ci radzę.
"Błyskawica zaklęta w magicznym kręgu powoduje, że nie odczuwam w sobie lęku..."

Awatar użytkownika
Daniel557
Weteran
Weteran
Posty: 308
Rejestracja: sob 20 kwie, 2013
Lokalizacja: Jelenia GĂłra

Re: silnik lifan 120 a zwykle 50

Postautor: Daniel557 » wt 07 sty, 2014

marzyciel13, No nie powiedziałbym ze przez takich jak on to forum schodzi na psy, faktycznie o tych silnikach już było x tematów (ja chyba też o tym zakładałem). Mówiąc krótko silnik pasuje jak ulał w oryginalne mocowania, chociaż ja te górne musiałem nieco rozginać. Dotykać błotnika raczej też nie będzie.

Awatar użytkownika
ReallY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3001
Rejestracja: wt 14 maja, 2013
Lokalizacja: Imielnica, Jędrzejów, Kielce
Pojazd: Hyosung GT 650r

Re: silnik lifan 120 a zwykle 50

Postautor: ReallY » wt 07 sty, 2014

marzyciel13, A to tak było pisać ja myślałem że chodzi ci o niebieskich i przez to KucaQ, się zdenerwował było tak od razu ;)


Łap zdjęcia myślę że najważniejszy wymiar to te 32cm w twoim przypadku był on mierzony w lini prostej do czubka śruby od szpilki głowicy ;)

Obrazek

Obrazek


I dla porównania z 50ccm

Obrazek


Pozdro.
Specjalizacja:

RzeÂźbienie w metalu

bury159753
Weteran
Weteran
Posty: 331
Rejestracja: czw 22 sie, 2013
Lokalizacja: Tu i tam

Re: silnik lifan 120 a zwykle 50

Postautor: bury159753 » wt 07 sty, 2014

KucaQ pisze:Tak, przeszkadza mi to, bo przez takich jak TY, z forum robi się jeden wielki śmietnik. Wiesz od czego są pojedyncze pytania!?
I nie wkurwiaj mnie, dobrze Ci radzę.


Może tak trochę łagodniej kolego? Właśnie przez takie posty jak Twoje ludzie mogą omijać te forum szerokim łukiem. I nie wiem jak moderator może sie zwracać do userów w taki sposób. Ale to nie moja brożka wybierać moderatorów. Po prostu ktoś sie nie przykłada sie do wybierania kadry forum : )

P.s takim przeklinaniem publicznie pokazujesz swój poziom kultury : )
Ostatnio zmieniony wt 07 sty, 2014 przez bury159753, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KucaQ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2525
Rejestracja: pn 18 lut, 2013
Lokalizacja: Nowe Miasto Lub.

Re: silnik lifan 120 a zwykle 50

Postautor: KucaQ » wt 07 sty, 2014

bury159753, znowu zaczynasz?
Muszę pisać dosadnie, bo jak będzie milutko, srilutko to nikt tu nie będzie utrzymywał porządku i będzie wolna amerykanka.
A co do kultury, to raczej nie Twój interes jaki mam poziom :)
Ostatnio zmieniony wt 07 sty, 2014 przez KucaQ, łącznie zmieniany 1 raz.
"Błyskawica zaklęta w magicznym kręgu powoduje, że nie odczuwam w sobie lęku..."

bury159753
Weteran
Weteran
Posty: 331
Rejestracja: czw 22 sie, 2013
Lokalizacja: Tu i tam

Re: silnik lifan 120 a zwykle 50

Postautor: bury159753 » wt 07 sty, 2014

KucaQ pisze:bury159753, znowu zaczynasz?
Muszę pisać dosadnie, bo jak będzie milutko, srilutko to nikt tu nie będzie utrzymywał porządku i będzie wolna amerykanka.
A co do kultury, to raczej nie Twój interes jaki mam poziom :)


Dosadnie? a co to ? SS? Obóz jeniecki? Masz racje nie mój, bo ja na tym nie tracę :)

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2001
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: silnik lifan 120 a zwykle 50

Postautor: n0r3k » wt 07 sty, 2014

bury159753, marzyciel13, radzę wam nie zaczynać z moderacją, nigdy to się dobrze nie kończy. pozatym jeżeli oczekujecie pomocy od kogoś, to się dostosujcie, bo to przeważnie świeżaki zakładają najwięcej tematów, a stali użytkownicy im pomagają. a jak tylko jest coś źle, to świeżak sie rzuca.
i co do tematu to KucaQ, ma racje, od takich pytań jest odpowiedni temat ''pojedyńcze pytania'' pozatym w ostatnich dniach tematów o silnikach było milion pińcet, wystarczy k***a troche poszukać, a jak ktoś jest leniwy to niech sie nie rzuca, tylko słucha i sie dostosuje, a nie wejdzie na forum i święta krowa. ostatnio jesteśmy bardzo pobłażliwi bo tylko upominamy, ale widzę że to zła metoda i trzeba będzie wrócić do dawnego sypania warnami, i będzie spokój.
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

bury159753
Weteran
Weteran
Posty: 331
Rejestracja: czw 22 sie, 2013
Lokalizacja: Tu i tam

Re: silnik lifan 120 a zwykle 50

Postautor: bury159753 » wt 07 sty, 2014

n0r3k pisze:bury159753, marzyciel13, radzę wam nie zaczynać z moderacją, nigdy to się dobrze nie kończy. pozatym jeżeli oczekujecie pomocy od kogoś, to się dostosujcie, bo to przeważnie świeżaki zakładają najwięcej tematów, a stali użytkownicy im pomagają. a jak tylko jest coś źle, to świeżak sie rzuca.
i co do tematu to KucaQ, ma racje, od takich pytań jest odpowiedni temat ''pojedyńcze pytania'' pozatym w ostatnich dniach tematów o silnikach było milion pińcet, wystarczy ku*** troche poszukać, a jak ktoś jest leniwy to niech sie nie rzuca, tylko słucha i sie dostosuje, a nie wejdzie na forum i święta krowa. ostatnio jesteśmy bardzo pobłażliwi bo tylko upominamy, ale widzę że to zła metoda i trzeba będzie wrócić do dawnego sypania warnami, i będzie spokój.


"radzę wam nie zaczynać z moderacją, nigdy to się dobrze nie kończy" a nie można mieć swojego odmiennego zdania? Bo kto ma władze ten sie bawi ? : ))) Pozdro.

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2001
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: silnik lifan 120 a zwykle 50

Postautor: n0r3k » wt 07 sty, 2014

bury159753, moderator jest od tego, by pilnować porządku, zwracać uwagę. jeżeli on ci mówi, że coś robisz źle, bo k***a podobnych tematów jest 5 milionów, to znaczy że tak jest i masz sie do tego dostosować. a jak nie pasuje, to zapytaj innych buntowników jak to się kończy ;)
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)



Wróć do „Kosz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl